09 Haziran
#12084648

Miele Set Üstü Ocak Yapılamadı!

Miele set üstü ocağımızın çakmağı çakıyor fakat çakma işlemi bırakıldığı anda ocak sönüyor. Resmi servis geldi. Yaptık dedi verdik parasını gitti. 3-5 gün sonra aynı arıza gene başladı ancak vakit meselesinden dolayı 3-4 ay sonra yeniden servisi çağırdık. Bu olmaz dedi. Ancak gaz kesme sistemini devre dışı bırakırsak olur dedi. Yapılamaması ne demektir. Biz o zaman kalitelidir diye niye bir dünya para verdikçe Miele aldık.

Hasan Hasan 2.390 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hasan'ın Teşekkür Mesajı17 Eylül

  Mieleye şikayetimin giderilmesiyle ilgili gösterdikleri yoğun çaba ve çalışma ayrıca süreci yılmadan takip ile ilgili teşekkür ediyorum.

 • Hasan20 Haziran

  Yapıldı diye getirilen ocağımız tekrar çalışmaz oldu. Aradılar tekrar. Bekliyoruz bakalım.

 • Hasan19 Haziran

  Miele set üstü ocağımızı bir gözü çakmak çakmasına rağmen alevlenemiyor. Servis çağırdık. Geldi. Yaptık dediler servis ücretinide verdik gitti. Ama o günden beri ocak hala çalışmıyor. Şikayeti. Var sitesine yazdığım için geldiler. Aldılar götürdüler. Yaptık diye getirdiler. Akşamına tekrar arızaya geçti. İlgilenilmesini bekliyorum.

 • Hasan18 Haziran

  Miele firmasına çok teşekkür ediyorum. Geldiler set üstü ocağımızı aldılar götürdüler. Yerine geçici bir ocak bıraktılar. Tamirini gerçekleştirip yeniden getirdiler taktılar. İşte mieleye yakışan davranış buydu. 4 kere falanda arayıp sürecitakip ettiler. Genel müdürlükden melike hanım başta bütün ilgilenenlere teşekkür ediyorum.

 • Miele Temsilcisi11 Haziran

  Konu ile ilgili tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler