25 Mayıs
#12024564

Miele Servisine Verdiğim 750 TL Çöp Oldu!

4,5 yıldır kullandığım Miele marka kurutma makinem arızalandı. Yaşadığım ilde Miele'nin servisi olmadığı için yetkili servis ile telefon görüşmeleri sonucunda 2 parça değişmesi gerektiği söylendi. 5-6 ay parçanın gelmesini bekledik. Sonunda 750 TL ödediğimiz parçalar geldi ve ilçemizdeki başka bir firmanın tamircisi taktı. Makine hala çalışmıyor. Parçaları geri iade etmek istedik fakat zaten o parçaların 5 senede bir değişmesi gerekiyormuş diyerek geri almadılar. Çalışmayan makinede yeni parça olsa ne olur olmasa ne olur.


Sonra bizi şehir dışındaki bir Miele servisine yönlendirdiler. Onlarda makineyi yapma garantisi vererek 1300 TL'ye halledeceklerini söylediler. Miele servisi şaşmış bence. Tabii ki de yaptırmadık yeni makine alacağız. Sonuç olarak 750 TL'miz çöpe gitti. İsterse dünyanın en iyi markası olsun, ben teknolojinin şans işi olduğuna inanırım. Makinedir bozulabilir fakat servisi bu kadar pahalı ve bu kadar kötü olan bir marka daha yok bence. Bir makine parası kadar servis ücreti vermek çok saçma bir şey.


Ayrıca A*** bey, görüşmelerimiz sonucunda bize aldırdığınız 750'lik hiçbir işe yaramayan parçalar için size asla hakkımızı helal etmiyoruz.

Sevil Sevil 2.393 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Miele Temsilcisi31 Mayıs

    Konu ile ilgili tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları