17 Mayıs
#11989192

Miele Servis Fiyatlandırmaları!

Miele'yi aradığımızda, servis ücretinin 150 TL olduğunu söylediler. Servis geldiğinde karbon bittiğini, ve toplamın 200 TL olacağını söylediler. Makineyi açmışken içini de temizleyeceklerini söylediler. Ertesi gün temizleyici cihaz arızalı olduğunundan makinenin içinin temizlenmeyeceğini söylediler. Kurutma makinesini temizleyeceğiz deyip, sonra temizleme cihazının bozuk olduğunu hangi servis bahane olarak gösterir? En çok servisi bir sonraki gün yaparsın, fakat müşteriye verdiğin taahhüdü yerine getirirsin.


Parça değiştikten sonra toplamın 650 TL olduğunu söyleyince şok olduk (karbon ücreti 400 TL + Servis ücreti 250 TL). Servis çalışanı, karbonun fiyatının 385 TL olduğunu ve sadece servis ücretini 200 TL yapabileceğini söyledi. 1. Temizleme dahil toplam tamirat için 200 TL fiyat verdikten sonra temizleme yapmayıp sadece servis ücreti nasıl 250 TL oluyor?
2. Parça fiyatı neden önden verilen fiyata eklenmiyor?
3. Eğer parça 385 TL ise neden 400 TL alınıyor? Miele Servisi (Evser Servis) bir daha kullanmamız gerektiğinde her şeyi yazılı almamız gerektiğini öğrenmiş oluyoruz. Miele'den daha kurumsal, daha profesyonel ve daha güvenilir bir servis beklerdim.

Kemal Kemal 1.369 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kemal22 Mayıs

    Miele'den Abdullah bey geri aradı ve servisin yaklaşımının doğru olmadığını ve kendileri ile görüşeceğini belirtti. Geriye dönük olarak hiçbir çözüm verilmediği gibi, ileride bu tür bir sorunun tekrarlanmaması için bir adım atıldığı da belirtilmedi.

  • Miele Temsilcisi22 Mayıs

    Konu ile ilgili tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları