26 Ekim 2016
#6784063

Miele Kireç Çözücü Tablet 4 Aydır Temin Edilemiyor

Miele'den aldığım Fashion Master ıı ütü için kireç çözücü tablet 4 aydır temin edilemiyor. Ürün kireç çözün uyarısı verince tablet olmadığı için teknik servislerden uyarıyı sıfırlama/resetleme, boş suyla kireç çözme gibi önerilerde bulunuluyor. Bir kez yalnız suyla çözme işlemi başlattım söyledikleri gibi, ütü kireçleme işleminde takılı kaldı, servise götürülmek zorunda kaldı. Tablet olmadığı için verilen önerilerin ütüye zarar vereceğini düşünüyorum ve Miele gibi sözde işini ciddiye alan bir firmanın kendi ürününü tehlikeye atacak bu tip önerileri nasıl verdiğini anlamıyorum. Muadil önerin diyorum onu da önermiyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım, ütü yine uyarı veriyor, sonra da kireç çözme yapılıncaya kadar çalışmıyor. Piyasaya göre oldukça fiyatlı ürün satan Miele'nin çamaşır/ütü bakım ürünlerini temin edememesi anlaşılır gibi değil, merkezden sizi arayacağız deniyor arayan soran da yok.

Guzide Guzide 12.289 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Guzide01 Ağustos 2017

  26 Ekim 2016'da şikayet oluştulmuş, halen temin edilemiyor, Miele satış sonrası hizmetleri çok kötü

 • Guzide17 Ocak 2017

  Konuyla ilgili hiçbir gelişme olmamıştır, ütü için kireç çözücü veya twindos sistemli makineler için herhangi bir ürün getirmiyorlar, muadil de önermiyorlar, son söylenen şubatta bilgi verileceği!

 • Guzide14 Aralık 2016

  Konuyla ilgili bir gelişme olmadı, kireç çözme ürünleri halen temin edilemiyor, 6 ay oldu!

 • Miele Temsilcisi17 Kasım 2016

  Sayın Güzide A., Konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapılmıştır. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları