Miele Hediye Deterjanlar Gönderilmiyor Ve Servis Yanlış Bilgi Veriyor

Rasim Rasim08 Haziran 19:14

1. Satın aldığım twindos çamaşır makinesi için 6 aylık deterjan verileceği taahhüt edildi ve ürün içerisinden hediye deterjan için satın alma kodu çıktı. Hediye deterjanın satın alma kodu aktivasyonu için gerekli işlemleri yapmama rağmen aktivasyon işlemleri gerçekleşmedi ve konuyla ilgili müşteri hizmetlerine gönderdiğim WhatsApp mesajım ile mailime 3 haftadır dönüş yapılmadı. Telefonla görüştüğüm müşteri hizmetleri yetkilisi ise “aktivasyonu arkadaşlarımız yapacaktır” diyerek beni geçiştirdi. Sonuç olarak 3 haftadır uğraşlarıma rağmen henüz sonuç elde edemedim ve satın alma kodunu hala kullanamıyorum.

2. Cihazın servis tarafından kurulumu sonrasında servis yetkilisi, cihazın 2 yıllık garanti süresine ilave garanti almak isteyip istemediğini sordu. Garanti süresi olarak ise mevcut olan 2 yıllık süreyi 10 yıla uzatabildiklerini ve bunun için ilave 1.500₺ ödemem gerektiği söylendi. Ben de şu an yeterli param olmadığını, bunu daha sonra satın almak istediğimi (2 yıllık garanti süresi bitmeden bütçem uygun olduğunda) söyledim. Servis yetkilisi ise bunun mümkün olmadığını, ilave garantinin kurulum sırasında alınması gerektiğini, başka zaman alınamayacağını söyledi. Ben de mecburen kredi kartımla bütçemi zorlayarak garanti süresini 10 yıla çıkardım. Ancak sonradan yaptığım araştırmada, resmi internet sayfasında, 2 yıllık garanti süresi bitmeden istediğimiz zaman ilave garanti alınabileceğini okudum. Servis yetkilisi bana cihazın kurulumu esnasında ilave garanti süresi almam için yanlış yönlendirdi ve beni bunun için o an ödeme yapmaya zorladı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Rasim 12 Haziran 10:24

Burada şikayetimi paylaştıktan hemen sonra 6 aylık hediye deterjan adresime gönderildi.

Miele Logo Miele 09 Haziran 15:38

Değerli Müşterimiz, Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz. Her türlü talep, öneri ve şikayetiniz için 444 11 22 numaralı müşteri hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Miele Müşteri İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler