07 Ağustos
#12399341

Miele Davlumbaz ve Yedek Parça Garanti Sorunu

Aralık 2016 tarihinde Miele’den almış olduğum davlumbaz, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga ve buzdolabı ürünlerini Mayıs 2017'de evime kurulumunu yaptırmıştım. Fakat eve taşınmamız ve ürünleri kullanmamız Ağustos 2017 tarihindedir. Mart 2018 tarihinde davlumbazımın bir düğmesinin bozulması üzerine eve servis çağırdım. Kendileri bozuk olan düğmeyi ellerinde parça olmaması nedeniyle yaklaşık 1.5 ay sonra değiştirdiler ancak hala düğme tam olarak düzelmemişti. 1 sene sonra eve servis çağırıp bu düğmenin düzelmediğini söylediğimde düğmenin kırık olduğunu söylediler ki bu durumda kendileri teslim ederken düğmeleri kırık olarak teslim etmiş oluyorlar.


Bu durumu geçtim parça değiştikten 1 sene sonra geldiklerinde aynı düğme için 750 TL para istediler. Bu durumda alınan ürünlerin garanti süreleri geçtikten sonra servis çağırarak değiştirilen yedek parçaların Herhangi bir garanti süreleri yok mudur? Gerçekten bu zihniyeti anlamak mümkün değil. Zaten bulaşık makinesi de bozuldu ve böyle bir hizmet verdikleri için bir daha asla Miele'den bir ürün almam. Önemli olan satılan malın arkasında durmaktır.

Beste Beste 6.222 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Beste07 Ağustos

    Tarafıma düzgün bir açıklamayla çözüm odaklı bir geri dönüş yapılması gerekirken herkese attığınız otomatik yanıtı bana ilettiğiniz için marka olarak ürünlerinizin arkasında ne kadar durduğunuzu göstermiş bulunuyorsunuz. Herkes ne kadar umursamaz bir şirket olduğunuzu görsün. Yurt dışındaki bütün yüksek mercilere yaşadığım bu olayı yazıp mail atacağım!

  • Miele Temsilcisi07 Ağustos

    Konu ile ilgili tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları