Miele Çamaşır Makinesi W3824 Sürekli Arıza Çıkarıyor

Burç Burç2 yıl önce

Miele çamaşır makinesi w3824 sürekli arıza çıkarıyor. Piyasadaki çamaşır makinelerinin 3-4 katı pahalıya satılan çamaşır makinesi almamızın sebebi "15-20 sene arıza çıkarmaz" şeklindeki duyumlarımızdı. Fakat bu duyumların tamamen yanlış olduğunu ve makinenin sürekli arıza çıkaran bir makine olduğunu görüyorum. Motor takosu değişti; aşırı bir parça ücreti istendi; şimdi su alma hatası veriyor; servis ve aquastop dene parçaya 700 TL isteniyor. Bu hata daha önce de defalarca tekrarlandı. Değişen parçaya 1 sene garanti veriyorlar. Makine her sene arıza yapsa 2 senede 1400 TL yapar. Piyasada 1250-1500 TL'ye çamaşır makineleri var. Başka marka alıp garanti süresi bitince çöpe atsam daha ucuza gelir. Yedek parçaları da stok tutmuyorlar; Almanya'dan getiriyorlar. Çok geç ve kötü bir servisi var. Miele'nin bu kadar yüksek parça fiyatı talep etmesinden ve sürekli arıza çıkarmasından şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burç 2 yıl önce

Tatmin edici bir geri dönüş değildi kesinlikle. Yedek parça ücretinden bir miktar indirim yapıldı. Tekrar belirtmek istiyorum; bu makineler kesinlikle Türkiye'ye uygun değil. Aquastop denen parça her sene arıza çıkartabilir; her sene parça parası vermeyin. Miele almayın; paranızı sokağa atmayın.

Miele Logo Miele 2 yıl önce

Merhaba Burç A., Konu ile alakalı tarafınıza geri dönüş yapılmıştır. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler