02 Mayıs
#11917311

Miele Bulaşık Makinesi Sorunlu Çıktı!

Miele ‘den almış olduğumuz g 6765 scvi XXL tam entegre bulaşık makinemiz ekim 2018 ‘de montaj olmuştur. Makinemizde montaj olduğu haftadan itibaren deterjan kapağının açılmaması durumu vardı. Bununla beraber 6 program olan makinemizde sadece tek programı kullanabilmekteyiz çünkü diğer 5 programda Aqua Stop hatasını vererek çalışan program tamamlanmadan yarıda yıkama işlemi bitmeden kalmaktadır. Sayısını bilemediğimiz kadar evimize gelen yetkili serviste Miele merkeze sorunu iletileceğini bildirmesine karşın tarafımıza herhangi bir dönüş maalesef olmamıştır. Yeni makinenin kartı değişecek diye tarafımıza gelen yetkili servis sorumlusu ile sadece bilgi akışı olmuştur. Yeni makineye 2-3 kez reset yapıldı fakat sorun hala çözümsüz. Ben yerli bir ürün tercih etmedim. Ben aylardır beklediğim o kartın da değişmesini istemiyorum. Makinemin değişmesini talep ediyorum. Ayıplı bir ürün kullanmak istemiyorum. Sorunumun kurumsallığınıza yakışır bir şekilde ivedi çözümlemesini rica ediyorum. Hala ilgisiz bu durumun devamı durumunda hukuksal olarak gerekli işlemlerin başlatılması hususunu hatırlatmak isterim.

Pınar Pınar 4.621 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Pınar'ın Teşekkür Mesajı29 Mayıs

  Miele entegre bulaşık makinesinde süregelen sıkıntımızı makineyi değiştirerek çözümlemiştir. Konuyla ilgili Hassasiyetlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

 • Pınar14 Mayıs

  Süreç hala çözümlenememiştir. Şikayet öncesi evimize 5 kez servis gelip çözüme ulaşamamışken Şikayet var ksnslı ile yapmış olduğumuz iletişim sayesinde bize yeni makinamızın parçasını değiştirmeyi talep etmişlerdir. Montaj olduğu günden itibaren hata veren yeni makineye parça değişimi teklif etmişler. Ancak hukukende Bu mümkün değildir. Gelinen bu noktada firmaya karşı tüketici olarak bütün güvenimiz sarsılmış olup gereğinin yapılmasını talep ediyoruz.

 • Pınar09 Mayıs

  Maalesef sorun halâ çözümsüzdür.

 • Miele Temsilcisi08 Mayıs

  Konu ile ilgili tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları