31 Aralık 2014
#2936224

Miele Bir Türlü Kurulumu Yapılmayan Ürün

Beylikdüzü Perlavista AVM Gürbüz Ticaret'ten 27 Aralık 2014 ta bir adet Miele bulaşık makinesi satın aldım. Bana en geç Pazartesi günü (29 aralık) teslim ve kurulum tamamlanacağı sözü verildi. Bende ürünü bu söze istinaden aldım. (Ev de ağır hastam var)


Ürün belirtilen adrese 29 Aralık sabahı (12:00) civarı teslim edildi. Ve daha sonrasında yapılan onlarca aramaya rağmen 30 Aralık mesai saati bitmek üzere ve hala servis kurulum için teşrif etmiş değil.


Servis ve hizmetini verdikleri markanın değerinden bir haber çalışan personelleri eğitin lütfen.
Verilen sözün tutulmamış olmasının verdiği mahcubiyeti dile getirip özür dilemektense yoğunuz ne yapabiliriz demek benim mağduriyetimi gidermiyor.

Dinçer Dinçer 10.421 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dinçer31 Aralık 2014

    3 iş günü boyunca yapmış olduğum ısrarcı aramaların anladım ki hiçbir önemi yok. Aynı tarz şikayet yaşayan müşterilere tavsiyem şikayetlerini buradan dile getirmeleri, aksi halde benim gibi ödeme yapmak için İstanbul trafiğinde harcadıkları zaman ve ödedikleri benzin ve telefon faturaları yanlarına kar kalacaktır. Buraya şikayetimi belirtmeme istinaden 3. iş günü sonunda yolu olmayan, sadece katırlarla ulaşılabilen İstanbul un ücra bir köşesinde yer alan adrese değil İstanbul un fethinden sonra Türk lerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüp te bulunan adresime 31 Aralık 2014 mesai saati bitmek üzereyken servisler teşrif etmişlerdir. Ürüne ait ödemeyi almadan, yerine getirilip getirilmeyeceği muamma olan bir sözü vermeden servis ile iletişime geçmek bu kadar mı zor, ya da para kazanmak adına bu yolda her şey mi mubah? Birdaha tutamayacağınız sözleri vermeyin yoksa kulağınızı çekerim tamam mı? Deniyor da acaba tekrar tekrar aynı şikayetten muzdarip insanlar şikayetlerini buralara yazmak zorunda kalıyorlar çok merak ediyorum. Evlilik planları yaptığım şu günlerde evimin tüm ihtiyaçları için başvuracağım onlarca marka var iken Miele markasında karar kılıp memnun kalırsam diğer bütün beyaz eşya ve ev aletleri ni de bu markadan temin ederim dememin ardından geçen sürede servis kalitesinin yerlerde gezdiği görüp illallah ettikten sonra oluşan pişmanlığı unutmak için umarım geçerli bir sebep bulmama yardımcı olursunuz Miele Türkiye olarak. Saygılar.

  • Miele Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. İlgili servise gerekli uyarılar yapılarak, ürünün montajı sağlanmıştır.

Ziyaretçi Yorumları