10 Şubat 2016
#4857519

Miele 1 Aydan Fazladır Servise Giden Çamaşır Makinesinin Yapılmaması

Miele marka çamaşır makinesi almıştım. Makinede sorun çıkınca servise haber verdim. Servis motorda sorun olduğunu ve değişmesi gerektiğini söyledi. En geç 20 gün içinde yapılacağını söylediler.


Hızlandırmak mümkün mü diye sorduğumuzda, elimizden geleni yapacağız dediler. Başka marka çamaşır makinesi alacak kadar para verdik. Fakat 1 aydan fazladır (36 gündür) makinemiz yapılmadı.


Servisi aradığımızda ilgilenilmiyor. Genel merkezi sürekli aradım biz size döneceğiz deyip aramadılar. Bakın 1 aydır makinem yok sorun yaşamamak için sizi tercih ettim, en azından geçici makine verin dediğimde zaten 2 gün içinde gelecek gibi sözlerle oyaladılar, dediler. Kaç 2 gün geçti makine yok. Sürekli oyalandım. Servis şartları çok kötü. Miele iyidir sorun yaşamam sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bence asla Miele' yi tercih etmeyin.

Sevim Sevim 3.124 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevim18 Şubat 2016

    Mağduriyetimin giderildiğini düşünmüyorum. 6 Ocak'ta giden çamaşır makinem 16 Şubat'ta gelebildi. Mielenin mağruriyet gidermesi bu mudur?

  • Miele Temsilcisi17 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler yapılarak sorunu giderilmiştir.

  • Sevim13 Şubat 2016

    Firma halen makinamın 2 gün içinde geleceğini söyledi. Parça yurt dışından gelmiş. Balıkesire göndermişler güya. Her nasıl oluyorsa 5 gündür parça kargo ile İstanbul'dan Balıkesir'e ulaşamadı. Makinem halen gelmedi. Sakın mieleden ürün almayın. Servis çok kötü

Ziyaretçi Yorumları