09 Ocak 2014

Miele Ocağın Düğmesi Eridi.

Kaliteli ve güvenilir bir marka olduğuna inandığımız için aldığımız Miele marka ankastre ocağımızın düğmesi eridi. Nasıl bir mühendislik çalışması olduğunu anlamadığımız bir şekilde, ocağın en büyük bölmesi düğmelere en yakın konumda,( diğer ocaklarda genelde en büyük bölme arkada konumlanıyor) dolayısıyla düğmeye ısınarak zamanla eridi. O kadar çirkin görünüyor ki.

Üstelik ilk aldığımız günden beri ne zaman yemek vs tassa, taşan sıvı ocağın çakmak sistemi bozuluyor ve kendi kendine çakıyor, şalteri kapatmadan da asla düzelmiyor. Satın aldığımız günden beri problem çıkaran bu ocağın, Miele gibi bir markaya hiç yakışmadığını düşünüyor. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Miele'nin yurt dışındaki ana ofisine de şikayet etmeyi düşünüyorum .

Natali 4.672 Okunma

Cevaplar

  • Miele Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin düğmeleri ücrestiz olarak değiştilip, memnuniyeti sağlanmıştır.

  • Natali'nin Teşekkür Mesajı21 Ocak 2014

    Eriyen düğme ücretsiz olarak değiştirildi!!!!:) yalnız taşan yemek probleminin bir çözümü yok:( İnsanız hepimiz illaki taşırabiliyoruz,miele gibi bir markada böyle bir problemin yaşanmıyor olmasını dilerdim. Ama yinede gösterdikleri ilgiye çok teşekkür ederim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön