Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

MIEKO Mieko Servisi Müşterisine Önem Vermiyor

Onur
19 Mayıs 14:38
216

Erzurum mi store mağazasından bir Hı Free G1 Marka elektrikli Scooter aldım. Ürünü aldığım ilk gün test için sürüşe çıktım fakat bir gariplik fark ettim o da şu full şarj ile 70 km menzil vaadi olan Scooter'in 3 kilometrede şarjının %40 a yakınını kaybetti. Bende arıza değildir diye bir şey yapmadım. Bir hafta kadar kullandım ve her 2 günde bir şarj etmekten sıkıldım (2 günde maksimumum 10 kilometre sürdüm). Mieko Servisine gönderdim servis herhangi bir sorunu yok deyip geri gönderdi. Ürünü teslim almaya gittiğimde mağaza personeli arka tekerin patlamış olduğunu söyledi ve teker bölümlerinde gres yağı sürülmüş dedi ve ön panel hep çizilmişti. Bende bunu kabul etmediğimi söyledim ve servise geri gönderdim servise 2. Gidişinden sonra cihazın şu parçaları değişmiş ; arka teker şambreli, sağ fren kolu ve sensör, fren ayarları yapıldı, gidon ayarları yapıldı, batarya kontrolü sağlandı. Test sürüşüne çıktım ve yine aynı batarya sorununu yaşadım. Ürünü satın almış olduğum firma yetkilisi servisi aradı servisteki arkadaş beni arayacaklarını söyledi. Bunun üzerinden 4,5 gün geçti hala ne arayan var ne mesaj atan. Mieko servisinden hiç memnun değilim eğer sorunum çözülmezse başka yollar ile çözmeye çalışacağım.

MIEKO Mieko Servisi Müşterisine Önem Vermiyor
profile profile
2 Destek
20 Mayıs 09:19 (Şikayetten 18 saat sonra)

Merhaba. Yaşadığınız problemin en etkili şekilde çözümlenmesi adına iletişim bilgilerinizi bizlere www.mieko.com.tr web sitemiz üzerindeki Canlı Destek bölümünden iletmenizi rica ederiz.

Onur
20 Mayıs 13:26

Herkese aynı cevabı veriyorsunuz internette adınıza bir tane bile övgü yok işini hakkıyla yapan firmaları tercih edeceğim bundan sonra. İyi günler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

MIEKO Mieko Markasının Büyük Sıkıntıları

Ömer
24 Mayıs 12:08
192
MIEKO Mieko Markasının Büyük Sıkıntıları
MIEKO Mieko Markasının Büyük Sıkıntıları

MIEKO Mieko Teknik Servise Verdiğim Robot Süpürgemi Alamıyorum

Merve
20 Mayıs 21:09
229

MIEKO İznim Olmadan Xiaomi 14 Ultra Cihazımın İçini Açmaları

Enes
14 Mayıs 08:31
423

MIEKO Mieko Firması Elektrikli Scooter

Selim
08 Mayıs 17:51
705
MIEKO Mieko Firması Elektrikli Scooter

MIEKO Mieko Teknik Servis

Gülşah
29 Nisan 13:15
269
Benzer Şikayet Yaz