05 Şubat 2014

Microsoft 30 Gün Hediye Office Kampanyası

Bilgisayarım arıza yapınca acilen çalışmaya devam etmek üzere 27 Ocak tarihinde Vatan Bilgisayar'dan bir bilgisayar aldım. Toshiba marka bu bilgisayarı seçme nedenim 30 günlük deneme süresiyle birlikte Office 365 yazılımını hediye etmeleriydi.

Böylece hiç gecikmeden çalışmaya devam edebilecektim. Fakat Office deneme yazılımı uzun uğraşılar sonucu kurulabildiğinde hesabınızın süresi doldu mesajını verdiğinden ben cihazı hala kullanamıyorum. Bir aylık hesabın süresinin bir haftada dolmasının bir açıklaması yok. Ben bir haftadır çalışamadığımdan hem bilgisayara boşuna para vermiş oldum, hem de bir o kadar gelir kaybettim. Microsoft ise henüz bir çözüm üretme çabasında bulunmadı.

Gamze 273 Okunma

Cevaplar

  • Gamze 07 Şubat 2014

    Microsoft 30 günlük deneme yazılımını kullanabilmem için herhangi bir çözüm üretmek yerine topu Vatan Bilgisayar'a atarak onların çözüm üretmesi gerektiğini bildirdi. Kendilerinden maddi bir beklentim yoktu, yalnızca bilgisayarımın içinde gelen deneme yazılımını üç hafta boyunca kullanabilmek için geçici bir kod istedim, ama bunu bile yapmadılar. Sorunu aktardığım Toshiba TNB Bilgisayar ise aynı gün tarafıma Office 365 paketi göndererek beni hiç zorlamadan sorunumu çözdü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön