3 g
Yorum Yap
#11854778

Mıçı Otomotiv Ayıplı Araç Satışı Yaptı!

Mıçı 2.elden 12.04.19 cuma günü Skoda marka anlaştığımız aracı saat 17 civarlarında teslim aldım. Cumartesi saat 14 civarlarında aracı çalıştırmak istediğimde aküsünün bittiğini gördüm. Aracı satan D**** hanımla görüştüğümde, sizin tüm kontrolleri yapıp garanti vererek sattığınızı ve durumun düzeltilmesi gerektiğini söyledim. Cevap olarak evet tüm kontrolleri yapıyoruz biz size çalışır teslim ettik bizi ilgilendirmez cevabını aldım. Sizin kullanımınız sonucu bitmiştir dedi. 24 saat bile geçmeden nasıl bir kullanımla biteceğini sorduğumda o zaman bir hafta sonra gelip yağı ve filtreyi talep edin dedi alay ederek.


Buradan çıktıktan sonra ne olursa olsun biz bağlamaz dedi, yasal haklarımı kullanacağımı söylediğimde istediğiniz yere şikayet edin dedi. Satış sonrası ne olursa olsun mantığıyla hareket ediyorsunuz dediğimde. Ne düşünürseniz düşünün cevabını aldım. Aracı Skoda servisine ulaştırdığımda akünün arızalı ve bitmiş olduğu raporunu tarafıma verdiler. Bununla Mıçı yetkilisi A*** bey ile görüşmek istediğimde beni görüştürmediler.


İki gündür hem telefonla hem bizzat gidip görüşmek istediğim halde hiç uğramadığını söylüyorlar. Aracı satana kadar olan ilgi ve alaka sattıktan sonra felaket düzeyde değişiyor. Üslup tahammül edilmez boyutlara ulaşıyor. Toyota markasına güvenerek yaptığım alışveriş sonucu markaya karşı bakışım olumsuz yönde değişmiştir.

Mehmet Mehmet 484 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları