12 Eylül 2013 #2008562

Michelin Ürününün Arkasında Durmuyor!

Audi A4 marka aracımı 1.5 yıl önce sıfır olarak aldım. 33.000 KM'de lastikleri ön arka yaptırdım. Michelin primacy HP marka lastikler öne takıldıktan sonra anormal gürültü yapmaya başladı. Bu nedenle 2 kez servise girdim. Araçta mekanik kusur veya arıza bulunamadı. Lastiklerin 32.000 KM'de olmasına rağmen diş derinliği de 6 mm olmasına rağmen lastiğin fiziksel ömrünü tamamladığını bana servis iletti.


Servisteki Michelin lastik danışmanı da aynı bilgiyi verdi. Özürlü, hatalı üretim veya kalite olabileceğini söyleyerek çağrı merkezini aramamı söylediler. 2 kez çağrı merkezini arayıp not bırakmama rağmen hiçbir dönüş yapılmadı. Sattığı ürünün arkasında durmuyor mu bu Michelin?

Cengiz 563 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz15 Eylül 2013

    Şikayetimi değerlendiriyorlar uzun bir süreden beri . Kimi arayacaklar merak ettim . Ne arayan var ne soran . Ciddiyet hat safhaya ulaşmış !!!

  • Michelin Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Cengiz Erten, Öncelikle tarafınıza geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konuyla ilgili şikayetiniz üzerine bölge eksperimizle tekrar iletişime geçtik ve kendisini en kısa sürede lastiklerinizi incelemesi için bilgilendirdik. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön