08 Eylül 2014

Michelin Lastik Mukavemetsiz Küçük Darbede Yarıldı!

Binek otomobilime 30.05.2013 tarihinde Michelin 185/60R15 84H Energry Saver lastik aldım bu yaz 12.08.2014 tarihinde İzmir'e gittim.Lastiklerim daha 8.ooo km de idi önden kaldırım yanaşırken sağ ön lastiğim kaldırıma sürttü yanaşmakta olduğumdan çok yavaştım sağ ön lastiğim büyük bir gürültüyle patladı. Ön sağ lastiğin yan tarafı büyük bir U şeklinde yarılmıştı.
52 yaşındayım 32 senedir araç kullanıyorum bu kadar bir sürtme ile lastiğin U şeklinde yarıldığını hiç görmedim ve korktum o zaman bu lastiklerle can güvenliğimiz yoktur. Michelin aldığıma pişman oldum.Garantisi için 12.8.2014 de İzmir de Er Rot Balans Oto firması bir tutanakla lastiği aldı haber vereceğiz dediler ama daha ses yok.

Salih 3.768 Okunma

Cevaplar

  • Salih13 Eylül 2014

    Michelin firması hiç bir çözüm üretmedi herkese kalıplaşmış aynı mesajları gönderiyorlar. Bir daha bu lastiği almam, kimseye tavsiye etmem ve alacak olanlara da elimden geldiği kadar engel olacağım. Bir kere bu lastikle can güvenliğimiz diye bir şey yok her yerde bunun propagandasını yapacağım ve bu lastiği almamaları konusunda elimden gelen gayreti göstereceğim. Bisiklet lastiği bile bundan sağlamdır.

  • Michelin Temsilcisi10 Eylül 2014

    Sayın Salih Alaettin Serter, İnceleme sonucunuz e-mail adresinize iletilmiştir. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri

  • Michelin Temsilcisi08 Eylül 2014

    Sayın Salih Alaettin Serter, Lastiğiniz inceleme merkezimizde incelenmekte ve sonrasında tarafınıza inceleme sonucu gönderilmektedir. Lastiklerinizi teslim ettiğinizde doldurmuş olduğunuz ve bir nüshasının da sizde olan lastik inceleme formunun sağ tarafında yazan referans numarasını bizimle paylaşırsanız lastiğinizin durumunu takip edebiliriz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön