04 Eylül 2013 #1993031

Michelin Lastiğim Yarıldı!

2 Hafta önce uzun yola gidecek olduğum için 2 adet Michelin lastik aldım. Araç aldığım zamandan beri hep Michelin marka lastik kullanırım. Şimdiye kadar aldığım lastik sayısı 18 adeti geçmiştir.


Aracımı park edeceğim sırada araç lastiği yerde beton üzerinden 2 cm kadar kaydı. Küçük bir taşa çarptı ve araç lastiği iç kısımdan 5 cm kadar yarıldı ve kullanılmaz hale geldi. Benim sorunumun şudur ki bu kadar darbeye karşı dayanıklı olamayan bir lastiği ben neden yıllarca aracıma koydum. Ayrıca bu lastik garanti kapsamına girer mi?

Abdullah 602 Okunma

Cevaplar

  • Michelin Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Abdullah Aygün, Lastiğinizi incelenmek üzere herhangi bir yetkili Michelin bayisine bırakabilirsiniz. İnceleme merkezimizde lastiğiniz incelendikten sonra size inceleme sonucunuzu ileteceğiz. Lastiğinizin garantiye girip girmeyeceği ise inceleme sonucunda belli olacaktır.Ayrıca lastik alımınızda size verilen garanti belgesinde garanti şartları ve garanti kapsamı dışında kalan hususları bulabilirsiniz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön