17 Eylül 2013

Michelin Lastiğim Aşındı!

1 aylık lastiğim 1.300 KM sonra dört adedinden 1 tanesi yıprandı. Bayi incelemek için genel merkeze gönderdi bu arada lastiği gönderirken lastik derinliğinin 7 mm olduğunu ölçtü. Sonuç olumsuz geldi. Müşteri hatası imiş, üstelik konuyu müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirip tekrar aramamı istediler. Telefon ücretinden dolayı sanırım aradım yasal yollara başvurun cevabını aldım. Michelin 1 lastiğine sahip çıkamadı üstelik garanti kapsamında olan ürününe.

Bülent 565 Okunma

Cevaplar

 • Bülent20 Eylül 2013

  müşteri hizmetleri cevap verme zahmetinde bile bulunmak istemiyor, işte michelin farkı,,

 • Bülent17 Eylül 2013

  siz aracımı michel'in tavsiyeleri doğrultusunda kullanabilirsiniz. o zaman çıkacak sonucu razıyım

 • Bülent17 Eylül 2013

  aynı cevap, bayiniz tarafından takılan yedek lastiğinizin aşınmamasını nasıl açıklıyorsunuz, size arabamı 1 aylığına teslim edeyim siz test edin, lastiklerinizdeki yıpranmayı kendi gözünüzle görmek istermisiniz, bunu kabul edebilir misiniz? bunu test etmeyi ürününüzle yüzyüze gelmeyi göze alabilir misiniz?

 • Michelin Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Bülent Gencer, Daha önce de belirttiğimiz gibi lastiğiniz teknik uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve söz konusu lastiklerde üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Lastik alımınızda size verilen garanti belgesinde garanti şartları ve garanti kapsamı dışında kalan hususları bulabilirsiniz. Bu ve benzeri kullanım kaynaklı hasarların yeniden yaşanmaması için ayrıntılı bilgiyi www.michelin.com.tr ’Michelin’den Tavsiyeler’ bölümünde bulabilirsiniz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön