Michelin Yol Yardım Hizmetinden Faydalanamadım!

Umut K. |

31. 05. 2013 23. 00'de lastik arızası nedeniyle yol yardımı aradım. Plakamın değiştiğini belirttim. Müşteri temsilcisi tekrar bana yönlendirildiğin de aracın eski plaka evrakları lastik faturası vs gibi evrakların bende olduğunu belirttiğim halde yardımcı olmadılar. 2. Gün güncelleme yaptığım esnada müşteri temsilci yol yardımın lastik üzerindeyse ve evraklar sizdeyse araba için yapılacağını belirtti.

Sonrasında Michelin şikayet hattını aradım kayıt aldılar. 5. gün dönüş olmadığı için ben tekrar aradığımda kayıt kapandığını belirttiler. Yol yardım firmasıyla görüşün diye geçiştirdiler. Ben lastik alırken Michelin'i tanırım yol yardım firmasını değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut K.
  17 Haziran
  14:13

  ayrıca sözleşmeyi inceledğimizde sözleşemenizde bu durumu belirten maddeleri göremeğimi belirtip bu durumlarla ilgili tüketici haklarına başvuracağımı belirtmiş olmak isterim .

 • Umut K.
  17 Haziran
  13:03

  bu yazdıklarınızı paylastım.ayrıca 3.sahıslara yönlendirmeniz sorumsuz davranmanız hos olmadı..ben kayıt bıraktım ben peşine dustum siz kapatmıssınız kaydı benden habersiz.herseyin aynı olması sadece plaka değişikliği bahanesi oldugunu dusunuyorum.bunları bırakalaım 2.gun guncelleme yapılınca mus.hiz.guncellleme yapan sahıs arabaya yol yardımı yapılır sonucta aynı araba ve lastik fatura hersey uzerınde sorun olmadıgını konusarak anlattı.çelişkili ifadelerdesiniz..anladık kı suan babam ve kardesıme alacagımız lastik firmasınıı değiştireceğiz.savundugum michelin kalmadı.ilgisizliklere tesekkurler

 • 17 Haziran
  08:25

  Merhaba Umut Bey,

  Michelin Yol Yardım Destek hattının tarafınıza verdiği bilgide de olduğu gibi garanti kapsamında olan lastikleriniz için yol yardım hizmetinden yararlanabilmeniz için kayıtlı olan araç plakanızla sizin kendilerine iletmiş olduğunuz plakanın farklı olması sebebiyle sizden ücret talep edilmiştir. Plaka bilgilerinizi güncelledikten sonra ise bir dahaki yol yardım hizmetinden yararlandığınızda ücretsiz işlem yaptırabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayetlerinizi de yol yardım hizmeti yetkilileriyle paylaştık.

  Konuyla ilgili Michelin genel merkez müşteri hizmetlerine bıraktığınız kayıt ise şikayetinizi yol yardım hizmeti yetkililerine iletilmesi sebebiyle kapanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Michelin Lastikleri