16 Temmuz 2014

Michelin Sorunlu Lastikler!

Michelin bayisinden 2 aracım için toplamda 12 adet lastik aldım. Lastiklerden bazıları çukurlaşma ve baloncuk yaptı, servise götürdüğümde garanti kapsamında olmadığı yanıtını aldım, çukura girmişsinizdir taşa çıkmışsınızdır diye bir yanıtla karşılaştım. Bayi yetkilisine diğer müşterilerin araçlarını gökyüzünde mi kullandıklarını sordum tabi yanıt alamadım.

Güvenli bildiğimiz bu markadan canımıza zarar gelecek şekilde bir durumla karşılaşıp karşılığında kullanım koşullarına uymadığınızdan garanti dışı gibi bir yanıt alınca, yasal kanallarla devam edeceğimi belirtmek için bu şikayete bulundum.
irt:050796858**.

Hasan 5.405 Okunma

Cevaplar

  • Michelin Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Sayın HASAN CANBOLAT, Lastiğinizi incelenmek üzere herhangi bir yetkili Michelin bayisine bırakabilirsiniz. İnceleme merkezimizde lastiğiniz incelendikten sonra size inceleme sonucunuzu ileteceğiz. Lastiğinizin garantiye girip girmeyeceği ise inceleme sonucunda belli olacaktır.Ayrıca lastik alımınızda size verilen garanti belgesinde garanti şartları ve garanti kapsamı dışında kalan hususları bulabilirsiniz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön