19 Nisan 2016

Michelin Sorun Yaşadığınızda Çözüm Yok!

Ben de Michelin'in en iyi lastik markası olduğunu bilirdim ama aldığım lastikler daha 6 ay olmasına rağmen sanki 2 senelikmiş gibi sertleşti ve yol tutuşu, fren mesafesi azaldı ve kalkışlardaki sürekli patinaj çekmeye başladı. Lastik garanti kapsamında olduğu için firmaya ilettim, incelemeye göndermişler İstanbul'a, oradan da lastik de bir sorun olmadığı söylenerek iade etmişler bayilerine.

Demek ki neymiş satana kadar yanınızda duruyorlarmış, sorun olunca kimse yok.Bir daha tövbeler olsun Michelin lastiklerini stepneme bile koymayıp tüm çevreme ve her lastik konusu geldiğinde tabi ki bu yaşadığım ders alınması gereken olayı herkese anlatacağım. (bizim yaşadığımız sorunlar Fransa'da olsaydı yok diyebilirler miydi acaba çok merak ediyorum? Asla diyemezlerdi.)

Mustafa 2.386 Okunma

Cevaplar

  • Michelin Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Sayın Mustafa Tung, Lastiklerinizin inceleme sonuçları 26.02.2016 tarihinde belirttiğiniz iletişim adresinize kargo ile gönderilmiştir. Talebiniz doğrultusunda lastiklerinizin inceleme sonuçlarınızı ekli dosyada bulabilirsiniz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa 02 Mayıs 2016

    Öcelikle ilgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, lakin verdiğiniz hazır kalıp cevap vermişsiniz ben aldığım lastikte üretim hatası olduğu konusunda bir iddam olmadı yol tutuş, fren mesafesi ve lastikdeki sertleşmeden şikayettçi oldum siz bana sadece üretim hatası olmadığı cevabını veriyorsunuz saklama koşulları veya lastiğin eski bir tarihli olma ihtimali vs.. sebeplerde olabilir siz benim size ilettiğim konular ile ilgili testlere tabi tuttunuzmu lastikleri, ayrıca yapılan inleme ile ilgili tarafımza mektup veya herhangi bir bilgilendirmede yapılmadı.

  • Michelin Temsilcisi20 Nisan 2016

    Sayın Mustafa Tung, Lastiğiniz teknik uzmanımız tarafından incelenmiş ve söz konusu lastiklerde üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Lastik alımınızda size verilen garanti belgesinde garanti şartları ve garanti kapsamı dışında kalan hususları bulabilirsiniz. Bu ve benzeri kullanım kaynaklı hasarların yeniden yaşanmaması için ayrıntılı bilgiyi www.michelin.com.tr ’Michelin’den Tavsiyeler’ bölümünde bulabilirsiniz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön