03 Eylül 2013

Michelin Lastiklerim Kayıyor İlgilenilmiyor!

Aldığım ilk günden beri kayma yapan lastiklerime ilişkin Michelin'e hemen yazdım. Ancak yanıt alamadım. Bayi ise biraz kullanın sorun çözülecektir vs gibi önerilerde bulundu. 3.000 KM oldu, lastikler hala kayıyor. Kaç kaza atlattık sayamıyoruz. Rot, balans, farklı basınç ayarları vs ne varsa denenmesine rağmen kayma devam etmekte, ilk günden bugüne!

Önceki lastiklerim Primacy HP idi ve gayet memnundum, yağmur çamur, güneş kum demeden. Danışmaya gittiğim başka bir bayi de, garantiye gönderilir ama değiştirmezler gibi bir cevap verdi, hatta bölge sorumlusunu yanımda aradı, böyle bir şikayet var ne yapabiliriz dedi hiçbir şey yapamazsınız yanıtı geldi.

Saygın 573 Okunma

Cevaplar

  • Saygın 04 Eylül 2013

    Öncelikle, "Michelin Primacy 3 lastiklerim kayıyor" olan başlığım şikayet var tarafından değiştirilmiştir. Yani mevzubahis lastikler Primacy3'tür. Diğer yandan, ilgili telefonu aramamın ardından konuya ilişkin Küçükyalı bayi'nden Adem bey yönlendirilmiş ve teste çıkmak üzere randevulaşılmıştır.

  • Michelin Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin 0212 317 52 62 no’lu telefondan bize ulaşması halinde konu müşteri memnuniyeti çerçevesinde tekrardan değerlendirilecektir. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön