Michelin Lastikler Yeni Almama Rağmen Kayıyor!

Semih D. |

2 yıl önce aldığımız Michelin Primacy 3 lastikleri güvenerek aldık. Ama daha 25000 gitmesine rağmen yolda kaymalar meydana geliyor, lastikler hemen eskidi. Daha kötü yolda bile kullanmadım. Patinaj falan çekilmedi. Yetkili bayide eski lastik takıldığını düşünüyorum ve değiştirilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Yol Tutunma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih D.
  17 Aralık
  10:40

  Sonuç ilgisiz bir bayi bir daha sizden almam

 • Semih D.
  06 Kasım
  13:15

  İlginiz için teşekkür ederim dediklerinizi yapıp buradan sonucu bilgilendircegim. İyi gunler

 • 06 Kasım
  13:14

  Sayın Semih Demir,

  Lastiklerinizin yerine bayimiz stepne veya çıkma lastik verebilir. Ancak ellerinde sizin aracınıza uygun çıkma lastik bulunmuyorsa o zaman sahada çalışan lastik eksperlerimize haber veriyorlar. Eksperimiz lastiklerinizi aracınızın üzerinde inceliyorlar. Bunun için talebinizi herhangi bir yetkili Michelin bayisine iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Michelin Lastikleri Tic. A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Semih D.
  06 Kasım
  11:58

  arabanın uzerindeki lastikleri nasıl size gonderebilirim ama bir lastik birakilmasi ya da gecici olarak lastik verecekseniz firmanizin yetkili servisine ugrayabilirim

 • 05 Kasım
  11:55

  Sayın Semih Demir,

  Lastiklerinizi incelenmek üzere herhangi bir yetkili Michelin bayisine bırakabilirsiniz. İnceleme merkezimizde lastikleriniz incelendikten sonra size inceleme sonucunuzu ileteceğiz. Lastiklerinizin garantiye girip girmeyeceği ise inceleme sonucunda belli olacaktır.Ayrıca lastik alımınızda size verilen garanti belgesinde garanti şartları ve garanti kapsamı dışında kalan hususları bulabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Michelin Lastikleri Tic. A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri