03 Şubat 2014

Michelin Lastiğim Garanti Kapsamına Alınmadı

9.1.2013 tarihinde aldığım 2 yıl garantili 2 adet lastikten birini 30.12.2013 tarihinde araçta sallantı yatığı için Elazığ ilindeki yetkili bayiye teslim ettim. Bu şikayetim teslim tarihi 3 ay önce başlamıştı.
30.12.2013'den bir hafta kadar önce lastiğime 1 adet çivi batmıştı. Lastikte onun harici daha önce bir işlem yapılmamıştı. Bayii 20 günde inceleme sonucu bilgi söylemişti fakat 03.02.2014 günü kendim arayarak mail adresime sonucun bilgi sağladım. Sonuç şu; hava ve su girişi nedeni ile kullanıcı hatası garanti kapsamı dışında şeklinde idi. 10 gün önce yapılan işlemi bahane ederek bu şekilde bir sonuç Micheline yakışmadı. Bundan sonra bu markalaştık almayacağım.

Kahraman 830 Okunma

Cevaplar

  • Michelin Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Kahraman Kalkan, Lastiğiniz teknik uzmanımız tarafından incelenmiş ve söz konusu lastiklerde üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Lastik alımınızda size verilen garanti belgesinde garanti şartları ve garanti kapsamı dışında kalan hususları bulabilirsiniz. Bu ve benzeri kullanım kaynaklı hasarların yeniden yaşanmaması için ayrıntılı bilgiyi www.michelin.com.tr ’Michelin’den Tavsiyeler’ bölümünde bulabilirsiniz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön