07 Mayıs 2013

Michelin Kusurlu Ürün!

Referans No: 20468 Michelin lastiğimi yaklaşık 9-10 ay önce aldım mart ayı içerisinde lastik havasının sunduğunu dikkat ettim hava vurdum bir kaç gün sonra tekrar sundu lastikçiye gittim bana ilk sordukları bu lastik ne zaman aldın lastik daha sıfır düzeyinde meğer lastik sırtındaki kanallarda hava kaçırıyor.

Hiç müdahale yapmadan aldığım servise gittim onlar gerekeni yapıp garanti sürecini başlattılar tabi bana dediler Michelin lastiği ise at nasıl olsa garanti cevabı belli kullanıcı hatası deyip lastiği geri gönderecekler ve gerçekten de 1 ay sonra bana gelen cevap kullanıcı hatası lastik bütün kanallardan hava kaçıracak bu da kullanıcı hatası olacak. Michelin lastik mi asla.

Recep 172 Okunma

Cevaplar

  • Recep08 Mayıs 2013

    ilgi ve alakanız için teşekürler. ben alınması gereken dersi aldım. teşekürler.

  • Michelin Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Recep İstemi, Lastikleriniz, Teknik Uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve söz konusu lastiklerde üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Ancak rapora itirazınız ile ilgili olarak raporunuzun tekrar değerlendirildiğini bildirmek isteriz. Değerlendirme sonucunda ise tarafınıza gönderilen raporda belirtilen açıklamaların geçerli olduğu ve şikayetinize konu üründe herhangi bir üretim hasarı tespit edilememiştir. Bu ve benzeri kullanım kaynaklı hasarların yeniden yaşanmaması için ayrıntılı bilgiyi www.michelin.com.tr ’Michelin’den Tavsiyeler’ bölümünde bulabilirsiniz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön