13 Mayıs 2016

Michelin Kampanya Mil'lerim Halen Yüklenmedi!

18 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arasında yeryüzünden gökyüzüne mil kazandıran lastikler Michelin'den kampanyasına istinaden 19 Nisan 2016 Tarihinde Michelin bayisinden 4 adet lastik alıp, web sitesi üzerinden 2 kez başvuru yaparak, yine iki kez faturamı yükledim. Ancak 15 gün içerisinde yükleneceği vaadedilen Millerim 1 ay geçmesine rağmen Miles&Smiles kartıma halen yüklenmedi. Belirttikleri [email protected] adresine konuyla ilgili mail atmama rağmen zahmet edip dönüş bile sağlamadılar.

Kampanya yalanına inanıp Michelin lastik tercih ettim. Ancak güya sektör lideri olduğunu iddia eden bir firmanın peşinden millerimiz yüklensin diye koşup duruyoruz. Takipçisi olmayacağınız bir kampanyayı neden yapıyorsunuz? Millerim yüklenmezse işi inada bindirip yasal yollara başvurmak için avukatıma talimat vereceğimden hiç şüpheniz olmasın.

Ahmet 2.275 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı24 Mayıs 2016

    Sorunumla ilgilendiler ve mil yüklemesini yapıp tarafımı bilgilendirdiler. Teşekkür etmem gerekir.

  • Ahmet 19 Mayıs 2016

    Birincisi kampanya katılım koşullarınızda aşağıdaki ibare yazmaktadır ve belirttiğiniz gibi bu süre 1 ay değil 15 gündür. Bunu siz yazmışsınız ben değil. Velev ki 1 ay olsun. Bugün itibariyle 1 ay da doldu. Ama yine yüklenen bir mil göremiyorum hesabımda. Buyrun. Tüketicilerin internetten yaptıkları başvurular, kampanya Michelin Lastikleri Ticaret a. ş. Tarafından incelenerek yüklenen faturalar kontrol edilecek ve yapılan satın alımın Kampanya kurallarına uygun olup olmadığının tespiti yapılacaktır. Bu kontroller sonucunda, uygun katılımlar için hak edilen miller, tüketicinin beyan ettiği THY Miles&Smiles TK üyelik kartına başvuru tarihinden itibaren 15 gün içinde yüklenecektir.

  • Michelin Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Sayın Ahmet K., Michelin Yaz Lastikleri - THY Miles&Smiles Hediye Mil Kampanyası - Katılım Koşullar aşağıdaki gibidir. "Tüketicilerin internetten yaptıkları başvurular, Kampanya Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından incelenerek yüklenen faturalar kontrol edilecek ve yapılan satın alımın Kampanya kurallarına uygun olup olmadığının tespiti yapılacaktır.Bu kontroller sonucunda, uygun katılımlar için hak edilen miller, tüketicinin beyan ettiği THY Miles&Smiles TK üyelik kartına başvuru tarihinden itibaren 30 gün içinde yüklenecektir." Belirtildiği üzere başvuru tarihi üzerinden 15 gün değil 30 gün süre olarak belirlenmiştir. Sitemizde yer alan açıklamayla ilgili geri bildiriminiz üzerine gerekli düzenlemeler en kısa sürede sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön