Michelin Energy Saver Yanak Sıkıntısı!

Ömer Faruk A. |

0 km Volkswagen Golf aracımın üzerinde gelen Michelin Energy Saver 205 55 16 91v lastik. Ön lastiğimin sürekli inmesi sonucu lastikçinin yolunu tuttum. Lastikçi darbe olmadığı halde yanaktan patlamanın ki bu patlama 3 ayrı yerden olduğu için fabrikaya yönlendirdi, üretim hatası olabilir diye.

İnceleme sonucu gelen cevap: Kullanıcı hatası ama genel merkezin gönderdiği maildeki lastik kodu benimkiyle aynı değil. Buna karşılık cevap da yazdım ama dönüş olmadı. Böylesine lider bir firmaya gerçekten yakışmıyor bu laubalilik. Nihayetinde aynı şekilde diğer ön lastiğim de yanaktan patladı. Bunu da göndersem kullanıcı hatası diyecekler diye göndermiyorum.

Etiketler :

Patlama Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk A.
  01 Ocak
  20:24

  Şikayet metnimin ikinci paragrafını okumadınız herhalde. Tüm şikayet metinlerine verdiğiniz kopyala yapıştır cevabı vermişsiniz. İkinci paragrafı özetleyeyim size " size gönderdiğim lastikle kullanıcı hatası dediğiniz lastiğin kodu aynı değildi. "

 • 21 Aralık
  10:23

  Sayın Ömer Faruk Akay,

  Garanti kapsamımız üretim hatası sonucu meydana gelen arızaları kapsamaktadır. Ancak lastiğiniz teknik uzmanımız tarafından incelenmiş ve söz konusu lastiklerde üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Lastik alımınızda size verilen garanti belgesinde garanti şartları ve garanti kapsamı dışında kalan hususları bulabilirsiniz.

  Bu ve benzeri kullanım kaynaklı hasarların yeniden yaşanmaması için ayrıntılı bilgiyi www.michelin.com.tr ’Michelin’den Tavsiyeler’ bölümünde bulabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Michelin Lastikleri Tic. A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri