08 Nisan 2013 #1730963

Mey İçki Kurumsal Bir Firmaya Yakışmayan Hareketler!

Şişli Halaskargazi cad. Aztek tekel bundan 10 gün önce satış temsilcisi arkadaşımız noktayı ziyaret etti kendisi çok laubali hareketlerle konuşma tarzıyla hiç memnun kalmadım ister al istersen alma tavrıyla hareket etti. Kendisi koskoca kurumsal bir şirketin çalışıyor bu durumlara düşmesi içler acısı dükkanımda çalışma yapılmasının istedim bu işlere bölge şefinin ilgilendiğini söyledi bende görüşmek istedim.


10 günden beri kimse gelmedi hayatımda böyle basit bir firma görmedim bu kadar düzensiz eğitim konusunda sıfır lakayt bir firma görmedim bu konuyu yetkili yöneticilerin dikkate alması istiyorum saygılarımla.

Emrah 352 Okunma

Cevaplar

  • Emrah12 Nisan 2013

    iyi akşamlar şişli halaskargazide aztektekelin sahibiyim temsilciniz biraz önce noktayı ziyaret etti slm verdi akşam üstü işim yoğun olduğunda arkadaşı biraz beklemesini rica ettim vede varmı bir istegin diye sordu bekle dedim arabam ikinci sırada bengidiyorum işim var elini kolunu sallayarak gitti aradın telefonu buraya gelmesini söyledim telefonda artis bir şekilde konuştu sizin aldığın personel böylemi yetiştiriyorsunuz yeter artık ben bu şirkete mail atmaktan bıktım herkes işini yapmak zorunda bu saaten sonra mey gibi şirkete ben siparişci nasıl davranması öğretemem bu konu sayın oğuz aldemirin ilgilenmesi önemle rica ediyorum şirketin durumu bizzat eleman ve yönetici konumuda iyi akaşam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön