MEXC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet sonuçtan hiç memnun değil

Mexc Vadeli İşlem Mağduriyeti

1.737
Mehmet
Mehmet 14 Mart 12:21
Mexc Vadeli İşlem Mağduriyeti

Mexc borsasının ödül kısmındaki toplam vadeli işlem hacmi 10.000 $ olması halinde, tarafımın hak ettiği bir ödülü tarafıma vermiyorlar. Uygunsuz olduğum söylendi lakin hak sahibi olamayan bir kişi olduğum söyleniyorsa (ki öyle değil ) neden hak talep edebileceğim kategorisinde gösteriyorsunuz. Boşu boşuna 10.000 $ işlem hacmi neden yaptım. Bu hacimi oluştururken kullanmış olduğum tüm paramın tekrar tarafıma yatırılmasını talep ediyorum. Bu borsanın yaratmış olduğu bu mağduriyet yüzünden eğer telafi edilmezse, Mexc borsasını kullanmayacağım.

MEXC Logo
MEXC03 Nisan 23:03

Benzer Şikayetler

profile
11
1 gün önce

Mexc Risk Kontrolleri Saçmalığı

Hayatımda böyle saçma bir borsa görmedim 30 doları 1.400 dolar civarı yaptım marjinde son yaklaşık 1 ayda 3 kez hesabım risk kontrol saçmalığına girdi son 1 ayda asla işlem açamadım hesabım sürekli kapatılıyor ve 500 dolar kaybetmiş olmama rağmen mexc diyor ki kullanma kardeşim borsayı ama tabi bunu...

profile
Isa
237
2 gün önce

Mexc 'te Aldığım Coini Satamıyorum, Çekim Yapamıyorum

Mexc borsasında satış yapamıyorum. Cüzdan bakımı çekim işlemleri askıya alındı diyor böyle saçma bir şey görmedim. Ben zarar üstüne zarar ettiriyorsunuz bilerek kasıtlı mı yapıyorsunuz. Anlamadım ki ben çok sinir bozucu lütfen bir el atın şu hesaba.

profile
1.253
1 hafta önce

Mexc Risk Kontrolü Saçmalığı

mexc.com sitesinde yaklaşık 2 haftadır işlem yapıyorum. Kyc doğrulaması ve yüz tanıması isteklerini yerine getirdim. Başka borsadan para transferi yaptım vadelide işlemlere başladım. Borsa yı çok beğendiğim için bütün işlemlerimi buradan yapmaya başladım. Hesaptan para çekme işlemi yapmak istediğimd...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Nuh
Nuh
 

Aynı Sorunda bende de var toplamda 60 dolar / 40 dolar / 20 dolar ve 10 dolar hoşgeldin bonusu dahil olmak üzere hiç birini vermediler.