MEXC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MEXC Kayıt Bonusu Vermiyorlar

155
Tamer
Tamer 21 Mart 01:57

Mexc kayıt bonusunu vermiyor.! Kayıt olana 10$ ödül diye reklam yapıyor fakat kayıt olunca hava gazı alıyorsunuz. Destek ekibi ile görüştüm, fakat link atmaktan şartlarımız bu demekten başka hiçbir işe yaramadı. Şirketleri karar verme yetkisine sahipmiş yani istediğimize veririz istediğimize vermeyiz gibi bir lakayıt cevap.

MEXC Logo
MEXC23 Mart 07:16
Tamer
Tamer23 Mart 12:34

Neye göre uygun bulunamıyor baştan insanları kandıran bir borsaya güvenip yatırım yapar mıyım sizce Bonus şartı kayıt yaptırmak ve şartlarımıza uymuyorsunuz diyorsunuz vereceğiniz Bonus da rakamsal olarak umurumda değil ki zihniyeniz belli başka kampanyalara katılın derken. Sorun baştan yalan dolan yapan bir borsaya yatırımcı nasıl güvensin...

Benzer Şikayetler

profile
-
1 gün önce

Mexc Borsasında Quacks Coini Yüzünden 900 Dolarım Gitti

Quacks coinini çıkardınız, oylama yaptınız, bilmem ne yaptınız. Coine güvenmesek bile mexc borsasına güvendik. Yeni çıkan coin madem sıkıntılıydı, bir haftada mı anladınız? Bu kadar basit bir borsa olduğunuzu bilmiyordum. 900 dolarım şu an 3 dolar.

profile
119
1 gün önce

Mexc Risk Kontrolleri Saçmalığı

Hayatımda böyle saçma bir borsa görmedim 30 doları 1.400 dolar civarı yaptım marjinde son yaklaşık 1 ayda 3 kez hesabım risk kontrol saçmalığına girdi son 1 ayda asla işlem açamadım hesabım sürekli kapatılıyor ve 500 dolar kaybetmiş olmama rağmen mexc diyor ki kullanma kardeşim borsayı ama tabi bunu...

profile
155
2 gün önce

Mexc Gpt Coin Kaybolması

30.000 adet gpt coinim vardı. Mexc globalde şu an görünmüyor gpt coin hakkında yardımcı olur musunuz bilgi alabilir miyim. Duyurularınız da bilgilendirmede yok. Gpt coin nereye kayboldu bakıyorum henüz görünmüyor borsanızda. Lütfen yardımcı olur musunuz bu konu hakkında bilgilendirme yapar mısınız.

profile
Isa
237
3 gün önce

Mexc 'te Aldığım Coini Satamıyorum, Çekim Yapamıyorum

Mexc borsasında satış yapamıyorum. Cüzdan bakımı çekim işlemleri askıya alındı diyor böyle saçma bir şey görmedim. Ben zarar üstüne zarar ettiriyorsunuz bilerek kasıtlı mı yapıyorsunuz. Anlamadım ki ben çok sinir bozucu lütfen bir el atın şu hesaba.

profile
133
3 gün önce

Mexc Yanıltıyor

Quack s mağduru etti Mexc.Aynı durumu snft3s snft3l de yaptılar,daha da doymuyorlar, hala yenileri çıkarıp yanıltıyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .