MEXC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MEXC Delist Listeden Kaldırma

1.201
Behlül
Behlül 14 Mart 20:51

Yazlıklar olsun ne delist haberleri var ne listeden çıkarma haberleri var ve ben her yarım saatte bakan biriyim ben böyle bir duyuru almıyorum giriyorum duyurulara bakıyorum böyle bir haber Yok. Müşteri hizmetleriyle konuşuyorum coin ismi veriyorum şak delist haberi karşımda bakıyorum tekrar böyle bir haber hala bende gözükmüyor. Bu işte bir iş var mexc borsası benim için bitmek üzere şu ana kadar 10 bin TL'ye yakın param ® hiç oldu sırf bu gizli haberlerinden dolayı.

MEXC Logo
MEXC31 Mart 04:17

Benzer Şikayetler

profile
2.105
02 Eylül 2022

MEXC Viper Coin Delist Olması

Merhaba viper coinim vardı st olduktan sonra 30 gün suresi var denildi müşteri hizmetleri tarafından 15 gün daha suresi olmasına rağmen delist olmuş. Param gitti başka borsada da işlem görmüyor en azından USDT olarak bakiyeye aktarılsın yardim lütfen

profile
603
4 gün önce

Mexc Coin Yatırımında Yaşadığım Sorunlar

1000 dolarlık coin yatırdım, 3 gün hesaba geçmedi ve 100 dolar oldu. Şimdi diyorlar ki 50 dolar ödeyin, 22 güne iade olur. Coini delist etmişler, çok düşüyor diye. Bundan sorun yok ama böyle saçma iş mi olur? 22 güne 50 dolar etmez ise coin boşa 50 dolar daha kayıp olacak. Mxc pişmanlıktır. 

profile
1.132
2 hafta önce

Mexc Borsası Hayal Kırıklığı

Benim elimde bir miktar cfi vardı. Tarafıma hiçbir şekilde haber vermeden yatırımcısı olduğum coini listelemeden kaldırmışlar. Kendileriyle defalarca iletişim kurmama rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Güvenip yatırım yaptığınız coin bir bakmışsınız size haber verilmeden delist olmuş. Mexc b...

profile
309
18 Mart

MEXC 'de Luffy Coin Cüzdanımda Yok

Benim elimde luffy coin vardı. Ama artık göremiyorum cüzdanımda. Tam olarak ne olduğunu anlamış değilim. Bunun için bir çözüm yolu var mı nasıl paramı iade alacağım. Delist mi edildi tam bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

profile
2.623
21 Şubat

Mexc Coin Listelemesi

R** adında Dubaili bir art niyetlinin sizin borsanızda bir coini listeli '' Rare Fnd'' Coin çıktığı günden beri hep düşüyor. Böyle ponzi coinleri neden listeliyorsunuz? Coin sahipleriyle görüşmenizi ve bilgi almanızı eğer ki bu saçmalığa devam ederlerse delist etmenizi rica ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .