MEXC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MEXC 'de Luffy Coin Cüzdanımda Yok

309
Muhammet
Muhammet 18 Mart 23:40

Benim elimde luffy coin vardı. Ama artık göremiyorum cüzdanımda. Tam olarak ne olduğunu anlamış değilim. Bunun için bir çözüm yolu var mı nasıl paramı iade alacağım. Delist mi edildi tam bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

MEXC Logo
MEXC20 Mart 18:38

Benzer Şikayetler

profile
2.681
27 Şubat

Mexc Borsası Yanlış Transfer İçin Fahiş Kurtarma Bedeli İstiyor

Mexc borsası'na yanlışlıkla avax cüzdanına USDT gönderdim, transfer işlemini onayladıktan sonra yanlış cüzdana gönderdiğimi. 51.11 USDT göndermiştim. Canlı destek ile görüştüğümde benden kurtarma bedeli olarak 50 USDT istediler. Bir borsanın kullanıcılarından işlem için para istemesi çok saçma. Her ...

profile
1.146
17 Eylül 2022

Mexc Borsası Yanlış İşlem

Mexc borsasında işlem Yaptım ethw3l coin almıştım satarken 10x yaptı param 115 dolardı 1150 dolar olması gerekken benim cüzdan miktarı değişmedi. Bana yardımcı olun lütfen. Açık emirlerim hepsi telefonda resimli kopyaladım. 1067 adet aldığım coin i 106 olarak satmış.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
Isa
237
3 gün önce

Mexc 'te Aldığım Coini Satamıyorum, Çekim Yapamıyorum

Mexc borsasında satış yapamıyorum. Cüzdan bakımı çekim işlemleri askıya alındı diyor böyle saçma bir şey görmedim. Ben zarar üstüne zarar ettiriyorsunuz bilerek kasıtlı mı yapıyorsunuz. Anlamadım ki ben çok sinir bozucu lütfen bir el atın şu hesaba.

profile
886
2 hafta önce
profile
Fatih'in Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Süreç olumlu devam ediyor teşekkür ederim.”

Mexc Yanlış Token Transferi

Mexc borsasına BEP20 ağında yanlış token transferi yaptım. Mexc BEP20 cüzdanına 1 hafta oldu. 22 gün süre diyorlar, paramız eridi gitti. Defalarca müş...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .