MEXC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mail İstemiyorum Mexc Mail İstemiyorum

908
Mehmet
Mehmet 14 Mart 21:39

Sürekli mail SMS geliyor istemiyorum üyeliğim olup olmadığını bilmediğim olsa da umurumda olmayan giremediğim ve giremeyeceğim mexc den sürekli olarak mail alıyorum. Mail istemiyorum [email protected] kesinlikle mail istemiyorum mexc sizden ricamdır mail atmayın.

MEXC Logo
MEXC31 Mart 05:02

Benzer Şikayetler

profile
119
1 gün önce

Mexc Risk Kontrolleri Saçmalığı

Hayatımda böyle saçma bir borsa görmedim 30 doları 1.400 dolar civarı yaptım marjinde son yaklaşık 1 ayda 3 kez hesabım risk kontrol saçmalığına girdi son 1 ayda asla işlem açamadım hesabım sürekli kapatılıyor ve 500 dolar kaybetmiş olmama rağmen mexc diyor ki kullanma kardeşim borsayı ama tabi bunu...

profile
155
2 gün önce

Mexc Gpt Coin Kaybolması

30.000 adet gpt coinim vardı. Mexc globalde şu an görünmüyor gpt coin hakkında yardımcı olur musunuz bilgi alabilir miyim. Duyurularınız da bilgilendirmede yok. Gpt coin nereye kayboldu bakıyorum henüz görünmüyor borsanızda. Lütfen yardımcı olur musunuz bu konu hakkında bilgilendirme yapar mısınız.

profile
Isa
237
3 gün önce

Mexc 'te Aldığım Coini Satamıyorum, Çekim Yapamıyorum

Mexc borsasında satış yapamıyorum. Cüzdan bakımı çekim işlemleri askıya alındı diyor böyle saçma bir şey görmedim. Ben zarar üstüne zarar ettiriyorsunuz bilerek kasıtlı mı yapıyorsunuz. Anlamadım ki ben çok sinir bozucu lütfen bir el atın şu hesaba.

profile
133
3 gün önce

Mexc Yanıltıyor

Quack s mağduru etti Mexc.Aynı durumu snft3s snft3l de yaptılar,daha da doymuyorlar, hala yenileri çıkarıp yanıltıyorlar.

profile
270
3 gün önce

Mexc Gerekçesiz Bloke Koydu!

Yeni üye olarak yatırım yaptım. İlk işlem günümde hiç anlam veremediğim bir gerekçe ile işlem açma ve çekim işlemlerime bloke koydular. Müşteri hizmetlerini görüştüğümde kopyala yapıştır cevaplarla 3 ila 6 gün incelemenin süreceğini söylüyorlar. Ne incelemesi hiç anlamadım. İlk işlem gününde yapılan...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .