14 Kasım 2018
#11147396

Metrotrans Nakliyat Dürüst Firma Değil!

Metrotrans Nakliyat dürüst firma değil. İstanbul'dan-ankara'ya ev eşyamın pazar günü İstanbul'dan Ankara'ya getirilmesi için anlaşmıştım. Kendilerine defalarca sordum. Aynı gün getirip teslim edeceklerini ve sadece benim eşyamın taşınacağını söylediler. Ve bende tüm işlerimi buna göre planladım. Fakat eşyamı pazar günü 34R*** plakalı araçla alıp, başkasının'da eşyasını yüklemişler. Kendilerine sadece benim eşyamı yükleyip getirecektiniz dediğim de laubali bir şekilde sistem böyle değil, kurtarmıyor cevabını verdiler. Yükleme sonrası 554*5*5*33 telefondaki şoförü aradığımda kendisine gün içerisinde kaçta Ankara'da olacağını sorduğumda laubali bir biçimde pazartesi cevabını aldım.


Kendisine pazar günü eşyam teslim edilecekti diye söylediğimde bunun mümkün olmayacağını söyledi. Halbuki anlaşmamız pazar günü alınıp, teslim üzerineydi. Ne söylediysem kabul etmediler ve eşyamı pazartesi günü getirdiler. Ve eşyamı yine başka bir araca transfer ederek getirmişler ve aracın üzerinde a** nakliyat yazıyordu, plaka 34*c07**, eşyamı eve taşıdıktan sonra kontrol ettim ve ayaklı abajurun üst kısmı parçalanmış, başkasının merdivenini de bırakmışlar, koltuk ayaklarındaki plastik papuçları kaybetmişler.


Ben bu firmayı internetten buldum ve kötü yoruma rağmen gidip adama inandım. Fakat yılmaz (firmada muhatap olduğum kişi) bana resmen yalan söylemiş. Ben bunlardan aldığım fiyata 5 tane daha firma bulmuştum. Fakat bunları seçtim. Öyle internet sitelerindeki gibi kurumsallıkla alakaları yok arkadaşlar. Aslında başka firmadaki yetkili pazar günü sadece senin eşya alıp getirmesi mümkün değil demişti. Ben anlaştığım firmanın bana ısrarla pazar günü sadece benim eşyamı alıp getireceğini söyledim. Oda bana firma ismi ver sana ne olduğu söyleyeyim dediğinde bende etik olmayacağını söylemiştim.

Hakan Hakan 466 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları