11 Şubat 2014

Metro Turizm'in Şaibeli Servis Saati!

Samandra'dan Ankara'ya 13:45'te biletimizi aldık. Metro Turizm müşteri hizmetlerinden servis kaydını açtırdık 12:05'de Uydukent'te servise binebileceğimiz söylendi. 11:55'te Uydukent bilet satış ofisine geldik servisin 11:45'te hareket ettiği söylediler.

Müşteri hizmetleriyle yaklaşık 30 dk konuştuk 3 sefer değişik kişilerle en son yetkiliye bağladılar hatanın sistemden kaynaklı yardımcı olamayacaklarını başka bir sefere akatarabileceklerini söylediler.

Kendi hataları olduğu halde resmen yüz üstü bırakıldık, ilgi alaka yok. Bilet satış ofisi deseniz ''bileti internetten almışsın buradan alsan yardımcı olurduk diye ifadesi'', müşteri hizmetlerinin hatası olduğu halde telafi etmemesi güvensiz ve lakayt.

Hüseyin 67 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 16 Şubat 2014

    Güvenebileceğiniz bir firma değil markadan dolayı burdan bilet aldım, kendi hatalarını telafi bile etmiyolar servis yüzünden bir bilet parası daha taksiye verdim uçakla gitsem çok daha ucuz olacaktı.

  • Hüseyin 12 Şubat 2014

    mailde yazan şu metro çok üzgünmüş yaşadığım olayla ilgili bir daha olmaması için ellerinden geleni yapacaklarmış. Telefonda görüştüğüm temsilciniz yapabileceğimiz bişey yok diyor hata sizin olduğu halde samandraya gitmek için bir bilet parası kadar taksiye verdim önce verdiğiniz zararı karşılayın

  • Metro Turizm Temsilcisi12 Şubat 2014

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön