22 Eylül 2014

Metro Turizm'in İlgisiz Kabiliyetsiz Muavini Valizimi Başka Yolcuya Verdi!

12 Eylül 08.00'de Manyas'tan İstanbul istikametine hareket eden 34 EG 5699 plakalı Metro Turizm'e ait otobüste valizim 531 629 34 ** telefonun sahibi O*** ismindeki muavin tarafından başka bir yolcuya teslim edilmiştir.

Üsküdar'da saat 13:50 indiğimde valizimi bulamayınca durumu fark ettim. İletişim bilgilerimi Üsküdar yazıhanesine bırakarak ayrıldım. 14:00 sıralarında yanlış valizi alarak inen kişi muavini arayarak bilgi vermesine rağmen O*** ismindeki ilgisiz ve kabiliyetsiz muavin valizi alan kişinin telefonunu (arama kayıtlarında var olmasına rağmen) bulamayacağını söyleyerek durumu geçiştirmiştir.

Çantamın bulunmasını ve muavin hakkında gerekenin yapılarak sonucundan bilgi verilmesini istiyorum.

Mustafa 186 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön