Metro Turizm'in Ciddiyetsizliği!

Bülent K. |

Metro Turizm firmasından 21 Ocak 2015 tarihinde bir gün sonrasına bilet alımı için işlem yapmak üzere internet sayfalarına girdim. İşlem esnasında üç defa ekran dondu ve ben işlemi her defasında tekrarladım. Doğrulama mesajı ya da elektronik biletimin gelmemesi üzerine firmayı arayarak biletin alınıp alınmadığını sordum.

Bilet alınmadığını söylemeleri üzerine tekrar internetten biletimi aldım. Ancak elektronik bilet yine gelmedi. 21 Ocak tarihinde beni firmadan aramaları üzerine iki bilet aldığımı anladım. Firmaya 22 Ocak'ta şikayetimi ilettim (Takip No: 2015438932). birkaç defa da telefonla aradım. 15 gün geçti hala arayan soran yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent K.
  19 Şubat
  14:39

  Benim telefonuma aynı gün birkaç saat arayla aldığım her iki bilet içinde mesaj gelmedi (aynı kişi bir gün arayla Ankara dan İzmir'e bilet alıyor. Ki! Bu bile ortada bir hata olduğu'nu size göstermeliydi.) Müşteri ilişkileriyle yaptığım ve sizin kaydettiğiniz görüşmede mesaj gelmediğini belirttiğimi de isterseniz dinleyebilirsiniz.
  Sizin gibi kurumsal bir firmanın hatasını kabul edip, bana biletim iade etmesini beklerdim. Kurumsal güvenilirliği bu kadar uucza harcamış olmanıza üzüldüm. Bu durumda tek yapacağım, sizin firmanızı artık yok saymak olacaktır.

 • 13 Şubat
  16:47

  Sayın YETKILI,

  Yolcumuzun bildirimine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapıldı.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm