26 Temmuz 2014

Metro Turizm'e Ulaşamıyorum!

Geçtiğimiz hafta bilet satın aldım servis bilgisi almak için sürekli yazıhaneyi aramama rağmen hiçbir şekilde ulaşamadım. Yetmezmiş gibi çağrı merkezi bile sürekli meşgul. Ömrümde böyle saçmalık görmedim. Bilgi alacak muhatap bulamıyorum. Yazıhaneye geldiğimde telefonların yoğunluk nedeniyle çağrı merkezine yönlendirildiğini öğrendim.

Kısacası adamlar biz nasılsa bileti sattık gerisi bizi ilgilendirmez ne haliniz varsa görün diyor. Böyle sorumsuzluk olmaz!

Nurdan 401 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön