Metro Turizm Yol Şikayetleri

(13 şikayet)
Metro Turizm

Metro Turizm kadar kötü bir şirket yok 12 saatlik yolu neredeyse 18 saatte geldik yazıklar olsun.

04 Mayıs
Metro Turizm

Çöpleri yol kenarına atıyor.

17 Aralık 2017
Metro Turizm

Söke otogar olarak bilgi veriliyor, fakat çevre yolunda 20 yaşında bir bayanı tek olarak yolda bırakıyor. 3 tane tinerci kendini bilmez biriyle karşılaştığımı söylediğimde, bir saniye konuşalım diyor.

30 Ekim 2017
Metro Turizm

Ben hayatımda böyle kalitesiz bir tur ne gördüm ne duydum. Dahası da buraya yazmakla yetinmeyeceğim. Sizi gereken yerlere şikayet edeceğim. Yollarda perişan ettiniz bizi. Verdiğimiz para helal-i hoş olmasın!

16 Eylül 2017
Metro Turizm

4 saatten beri mola vermedi ve adam sağa çekip sigarasını içip yola devam ediyor...

26 Ağustos 2017
Metro Turizm

Bu kadar pis tabiri caizse kelle koltukta bir yolculuk yapmadım. Sefer saati değişiyor. Ama bilgimiz yok. Geç kalkıyor, her yerde oyalanıyor. Yoldan sürekli yolcu alıyor yetmiyor yolun yarısında otogara tekrar …

06 Temmuz 2017
Metro Turizm

Metro Turizm, yine yolda kaldık!

05 Mayıs 2017
Metro Turizm

Devamlı yolculuk yapan biriyim. Metro kadar kötüsünü görmedim. Dolmuş gibi her yerde durur ve 3.45 dakikalık yolu 6 saatte gider. İçinde yolcular varken benzinlikten benzin alır. Saçmalığın daniskası. Hata yapt…

08 Ekim 2016
Metro Turizm

Ev, ev yolcu bırakıp 5 saat sürecek yolu en az 6 saatte tamamlayan yegane firma. Mecbur kalmadıkça binmiyorum, her Metro Turizm ile seyahat ettiğimde pişman oluyorum.

16 Ağustos 2016
Metro Turizm

Metro şirketinden yapmış olduğum yolculardan dolayı kazandığım para puanları Metro firması aldı ve geri vermiyor. Yolda yolcu alıp insanları rahatsız etmek bunlarda ilgisizlik bunlarda her şey bunlarda.

09 Kasım 2015
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları