03 Şubat 2014 #2271936

Metro Turizm'in Müşteriye Hizmeti Sıfır!

Daha önce türlü şekillerde (bilet satın aldığımız tek katlı otobüsün çift katlı gelmesi, valizleri ek bagaja koyup daha sonrasında acemi şoförün arabanın arka tarafını çarpması sebebiyle valizlerin savrulup kırılması ve müşteri hizmetlerinin hiçbir şekilde zararımızı karşılamaması, Wi-Fi olduğu söylenip Wi-Fi olmadığı anlaşılınca da "yağmur var" bahanesiyle müşteriyi yanıltmaya çalışan hoştlar...) şikayetler yaşamama rağmen mecbur kaldığımdan Metro Turizm'den bilet aldım fakat beni yine şaşırtmadılar.


Ankara metrosundaki aksamalar yüzünden 10 dk geç kalacağımızı bildirmek için aradığımız şirket telefonlarımıza çıkmadı. Geç kalacağını bildirmediği gerekçesiyle kuzenimin yerini başkalarına satmalarına rağmen bilet değiştirme konusunda hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.


Kaba personellerle daha fazla muhatap olmamak için biletin yandığını kabul edip bizim bineceğimiz 16.00 Adapazarı otobüsünden bilet almayı düşünerek şoföre 5 dk kadar bekleyebilir misiniz dediğimizde "2 dk var yetişirseniz..." şeklinde kaba bir tavırla cevap aldık.


Müşteri hizmetlerinin de yardım edecekleri yerde vaktimizi yemeleriyle de 04:05'te kalkan bu otobüsü de kaçırmış oldu kuzenim. Mağdur olan müşterilerine kesinlikle yardım etmeyerek bir kez daha parayı aldıktan sonra hiçbir şekilde müşteriyi umursamadıklarını göstermiş oldu Metro Turizm!

Beyza 88 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi04 Şubat 2014

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön