07 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10412685

Metro Turizm'de Bavullarımız Kayboldu Ya Da Alındı!

20.04.2018 tarihinde Metro firması ile Bursa Terminal'den İstanbul Esenler'e yolculuk yaptık. 2 bayan yolcu olarak 2 bavulumuz vardı, bagaja bavulları koyarken bagaj fişi istedik muavin vermedi. Otobüsümüz yolculuk yaparken birkaç yerde mola verdi, Gebze, Tuzla gibi. Daha sonra İstanbul'a yaklaşmışken otobüs arızalandı ve kokular gelmeye başladı! Şoför fark etti otobüste kalacağız ve yanıcak. Ankara'dan gelen başka bir otobüse aktarma yaptık. Bagajlarımızı kontrol ederken arızalanan araçta göremeyince sorduk Ankara'dan gelen araca koyduklarını söylediler bizde baktık bavulları yine göremedik ama bize altta kaldığını söylediler. İstanbul Esenler'e indik bavullara baktığımızda bagajlarımızı bulamadık. Hemen Esenler'de müşteri hizmetlerinde şikayette bulunduk. Araçlarda bulamadılar, yolcuları arayacaklarını söylediler ama hiçbir geri dönüş olmadı, olumlu olumsuz. Ben yeni evliyim, yeni eşyalarım var.

Selin Selin 1.053 Okunma

Cevaplar

  • Selin14 Mayıs 2018

    Metro Turizm 2 bavulumun kayıp olmasına karşı bana 1 bilet hediye ediyorlarmış. Ben bundan asla memnun değilim! Ve tüm haklarımı aramaya devam ediyorum. Bavulun içinde hamileyim ve yeni aldığım tüm esylarim vardı hamile pantolonu bluzlar ayakkabi. Bunlar 40 TL mi eder?

  • Selin09 Mayıs 2018

    Ne işlem devamı 14 gün is suresi verdiler? 17 gün oldu dalga mi geciyorsunyz

  • Metro Turizm Temsilcisi09 Mayıs 2018

    Sayın YETKILI, Yolcumuzun çağrı merkezine bildirimine istinaden işlemleri devam etmektedir . Saygılarımızla, Metro Turizm

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler