03 Şubat 2014 #2272868

Metro Turizm Yolcuları Vadedilen Yerde İndirmiyor!

Metro Turizm NVYLDX8 refarans numarsı ile Ulukışla'ya intenetten bilet aldım. Otogara otogara bilet çıkartıp otobüse binmeye sıra gelince güzergahtan gitmeyecekleri ve Ereğli makasında indirebilecekleri söylendi. Ereğli makası yerleşim yeri olmayan tek ulaşım imkanı otostop plan bir yerdir.


Mecburen Aksaray'da inip Niğde'ye oradan da Ulukışla'ya gitmek gerekiyor. Bilet parasını ve yol süresini ikiye katlamış oluyoruz. 10 yıldır bu hattı kullanıyorum bu tür sorunları defalarca yaşadım.


Bu defa kuru lafla sırt sıvazlama değil ücret idaresi istiyorum. Metro Turizm bu yazılanları kale alıp ne kadar sözünün eri olduğunu göstersin. Bilet alırken başıma nelerin geleceğini kestirebilmek istiyorum. Metro Turizm artık tercihim değildir.

Mahmut 58 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut10 Şubat 2014

    Sadece bilgilendirme yapılmıştır ama zarar telafi edilmemiştir. Bilgilendirme zarar telafi etmez. Tekrar Metro turizmi seçtiğimde yine aynı şeylerin olma ihtimali gayet, yüksek şikayetçi olunca da bilgilendirme alıp yerime oturacağım. NEDEN TEKRAR TEKRAR AYNI HATAYA DÜŞEYİM Kİ?

  • Metro Turizm Temsilcisi08 Şubat 2014

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

  • Mahmut07 Şubat 2014

    şikayete çözüm üretmek bir yana dursun cevap bile verilmemesi, metro turizmin zihniyetinin, müşterilere bakış açısının ne boyutlarda olduğunu kanıtlıyor. ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön