22 Şubat 2013 #1648010

Metro Turizm Yolculara Karşı Olumsuz Davranış Sergilediler!

Ben Amasya da oturuyorum Samsun'da da okuyorum.Genellikle seyahat yaparken Metro Turizm şirketini tercih ediyorum. Fakat şirket çalışanlarının müşterilere göstermiş olduğu kaba tavır ve üslup beni rahatsız ediyor.


Geçen zamanlarda bir seyahatim sırasında harekete geçtikten tam 30 km sonra başka yolcu olduğunu söyleyip geri döndü.Bütün müşteriler tepki göstermesine karşın görevliler hiç umursamadı. Yolculuk esnasında acil işleri olan insanlarda vardı.Hepimiz kısmen mağdur olduk.

Cihad 86 Okunma

Cevaplar

  • Cihad24 Şubat 2013

    Cevabınızı yeterli bulmadım. Klasik bir mesaj yollamışsınız. Konunun ciddiye alınmasını istiyorum. Çünkü her gün bu tip sıkıntılar yaşanıyor. Daha doyurucu cevap vermenizi istiyorum.

  • Metro Turizm Temsilcisi22 Şubat 2013

    Cihan beye mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön