26 Mart 2013 #1706828

Metro Turizm Yolcu İndirme Yeri!

19. 03. 2013 tarihinde 23. 59 Ankara Pozantı'ya bilet aldım. Bindiğimde ineceğim yeri belirtmeme rağmen, biletim bile Pozantı olarak kesildiği halde Pozantıya geldiğimizde otobandan uğramadan devam etti. İkaz ettiğimde ise unuttuklarını itiraf etmeden her zaman orada yolcu indirdiklerini söyleyerek otobanda inmemi teklif ettiler. (otobüsün muavini) .


Saat 05. 30 civarıydı ve bayanım üstelik. Bunu duyunca çok öfkelendim ve ben ilk defa metroyla seyahat son 3 haftadır her salı gecesi Pozantıya bilet alıyorum ve Taşpınar tesislerinde iniyorum. Yarın yine seyahat edeceğim ve son seyahatimdeki memnuniyetsizliğimden dolayı tercih etmedim. Sonuç olarak otobüs Tekirden döndü ve Pozantı merkezde indim.

Zeynep 384 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi27 Mart 2013

    Zeynep hanıma mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön