11 Mayıs 2013 #1791378

Metro Turizm Yazıhane Görevlisinin Hatasını Ben Ödedim!

Eşim 08. 05. 13 tarihinde İzmir/Üçyol Metro yazıhanesinden 10. 05. 13 cuma günü İstanbul a gitmek için bilet talebinde bulunuyor. Yazıhanedeki görevli yanlışlıkla 09. 05. 13 perşembe akşamı olarak bileti kesiyor . Eşimde bileti sadece koltuk numarasını kontrol edip imzalıyor. Bu Metro yazıhane görevlisinin hatasını ben iki biletimin parası yanarak ödüyorum. Görevlinin savunması ise sizin de imzanız var oluyor.


Böyle müşteri memnuniyetine ve haklarına azami ölçüde saygı gösterdiğine inandığım firmanızın, yazıhane görevlisinin hatasını bize mal etmesi anlayabilmiş değilim. Müşteri temsilcinizin cevabı ise zaten 46 liraya aldığım biletimi indirimli olarak tekrar 46 liraya bize geri satacağı oluyor.

Şuayip 48 Okunma

Cevaplar

  • Şuayip13 Mayıs 2013

    Bu mu cevap ??? site yönetimi bunu cevap olarak görüp ve yayınlıyor iseniz sizi de kınıyorum.

  • Metro Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Şuayip beyin şikayetine istinaden ilgili birime dosya aktarılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön