20 Şubat 2013 #1643393

Metro Turizm Yanlış Hareket Saati Yanlış Bilgi!

2 kişi İstanbul- Sapanca yolculuğu için Metro dan online bilet aldık Sapanca'ya vardık, akşam dönüş biletimizi Kırkpınar ofiste baştırdık.Kalkış saati 18:15 olan otobüs için yazaneden kalkacak servis saati 17:50 olarak söylendi ve akşam o saatte yazıhaneye geldik. Bize otobüsünüz 19:30 da dediler. İtiraz ettik yanlış bilgi verdiniz dedik. Biletimizi değiştirip erken otobüsle gönderin dedik.


Daha erken gelseydiniz dediler artık olmaz dediler. Hata sizde yanlış bilgi verdiniz dediysek te parası bizden çıkar yapamayız dediler. Bizi servisle yol kenarında tirların park ettiği yerde bıraktılar. 444 hattını aradım çözüm getirilmedi geri dönülmedi.ilk gelen başka firma ile ordan ayrıldık.

Semra 85 Okunma

Cevaplar

  • Semra12 Eylül 2013

    Metro turizm çalışanları şikayetimi gidermediler. Beni aradılar söyledikleri şey Metro tur firmasının birinden veya Haremden bana ödeme yapılacaktı. Harem Metro bürosuna gitmeme rağmen orda çalışan personel yetkilisi ismi ile ödeme yapması gerektiğini söylediğim halde tarafıma gereken ödemeyi yapmadı. Ben işi gücü olan çalışan bir insanım her gün Harem veya bir yazıhaneye gidemem dedim ancak ödeme yapılmadı.

  • Semra20 Mayıs 2013

    Şikayetimden sonra bana telefonla dönüldü, Harem den para iadesi alın dediler. Hareme gittim orada ilgili kişi ben ödeyemem dedi . Durumu bir kere daha anlattım ...ben veremem ki çok zaman geçmiş dedi. Bu firma profesyonel olamaz. Bu site üzerinden şikayet gelince geri dönmeleri bir nebze göz doldursa da çözüm getirmedikten sonra takipçi olmadıktan sonra şikayet karşılanmış olmuyor.

  • Metro Turizm Temsilcisi20 Şubat 2013

    Zerrin hanıma mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön