23 Eylül 2014

Metro Turizm Yanlış Bilet Kesme Ve Değiştirmeme!

Ankara'dan telefonla Metro Turizm çağrı merkezini arayarak Ankara'dan Bolu'ya bilet almak istedim. Telefon konuşmasının sonunda çağrı merkezindeki kişinin bana Bolu-Ankara bileti verdiğini anladım ve bileti değiştirmesini istedim. Fakat kişi bileti değiştiremeyeceğini, bunu daha sonra kullanabileceğimi söyledi.

Ben Ankara'dan Bolu'ya gitmek için ikinci bir bilet almak zorunda kaldım. Bir daha kesinlikle Metro Turizm'i kullanmayacağım. Parayı aldıktan sonra hiçbir şekilde ne geri alabiliyorsunuz ne de çok basit bir şey olan değişimi yapıyorlar.

Bu tüketici hakları ihlalidir. Müşteri istemediği bir ürünü yada hizmeti geri verip parasını alabilir yada o ürünü değiştirebilir.

Pınar 504 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön