01 Ağustos 2014

Metro Turizm Terbiyesiz Muavin ve Şoför Arkadaşı!

Manisa'ya kadar yarım saatte bir 15 dk. bekleme yapan bazı beklemelerde yolcu alan bazı beklemelerinde ise hiç açıklama yapmayan, devamlı telefonda olduğundan kırmızıda geçip, yeşilde duran şoföre ek olarak, ayak parmaklarına masaj yapan yolcu ve önünde yaprak sarma yiyen ve bütün otobüsü kokutan yolcunun kokusunu! Manisa'da otobüse binen yolcunun, mide bulandırıcı salam kokusuyla saatlerce bastırdığı, (sorun/konu yolcuların davranışları değil, o zaten şirketin elinde değil.

Sorun şu; böyle bir otobüste perdeyi 10 cm ileri ittik diye anında gelip geri iten ve sebebi "ne o öyle sallana sallana köy arabası gibi!" diye azarlayan ve sorulara sadece pis bir bakış ile cevap veren terbiyesiz muavin!

Lemi 330 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön