26 Nisan 2016

Metro Turizm Tam 8 Ay, Toplam 20 Görüşme!

29.09.2015 tarihli ve 19:10 hareket saatli İstanbul-Eskişehir seferi ile Bilecik otogardan Ankara yönüne gitmek için aldığım 2 kişilik toplam bedeli 20 TL olan otobüs biletlerimi, otobüsün zamanında gelmemesi nedeni ile kullanamadığımdan dolayı iptal ettirmek isteğim tam 8 aydır, toplam 20 kez çağrı merkezini aramama rağmen sonuçlanmamıştır. Aylık 2-3 aramam sonucunda "Henüz dosyanız inceleme aşamasında" denmesi, insanı enayi yerine konmaya çalışmalarının bir göstergesi olsa gerek. Zaten zor durumda kalmasam bu firmayı kullanmazdım. Nitekim yine kullanamadım!

Mert 148 Okunma

Cevaplar

  • Mert27 Nisan 2016

    Sonuç olarak zaten 20TL'nin peşinde değildim. Amacım Metro Turizm tarafından yapılan bu terbiyesizliği daha fazla kişinin görmesi ve firma hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktı. Aynı konuyu farklı sitelerde de paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Bedelini ödeyip hakkını alamadığım hizmetten dolayı size haram zıkkım olsun demeyeceğim. Zaten bu zamana kadar yaptıklarınızın sonuçlarını başınıza gelen/gelecek felaketlerle ödediğinizden/ödeyeceğinizden eminim. Saygılar bizden...

  • Mert27 Nisan 2016

    Firma yetkilileri yazmadan ben yazayım... Sonunda tarafıma görüşme sağlandı. Tabikide bu firmadan olumlu bir dönüş olmayacağını adım gibi biliyordum. Kendilerini kurtarma yolları; 1- Firma otobüsünün 3 saat rötar yapma hakkı saklıymış. Bu yüzden iade yapılamazmış. Nedense ben biletimi iptal etmek istediğim zaman bana böyle bir bilgi verilmemişti. 2- Üzerinden tam 8 ay geçtiği için "yasal olarak" geriye dönük telefon kayıtlarına da ulaşılamıyormuş. 3- Nedense benim 20 kere aramama rağmen hiçbir dönüş olmayıp buraya yazdığım günü ertesi günü dönüş yapıldı. Buna bizim köyde "bit korkusu deniyor;) "

  • Metro Turizm Temsilcisi27 Nisan 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuz ile görüşme yapılmıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön