16 Şubat 2013 #1637286

Metro Turizm Sözlerinin Arkasında Durmuyorlar!

17 Ağustos 2012 akşam belirttikleri servis saatinde oradaydım. Yazıhaneleri kapalı olduğu için belirttikleri yerde beklemeye başladım. 3.5 saat orada bekleyip defalarca müşteri temsilcisi, tesisleri , hareket amirliği v.s aramama rağmen hiçbirinden gerekli yardımı alamadım. Otobüs şoförüne ulaşıp trafik yoğunluğundan dolayı 3-4 saat rötar yapacağını öğrenip aramaya devam edip temsilcilerden hep ilgili birime aktarılacağım söylenip hiçbir zaman da ilgili birime aktarılamadım.


En son ulaşabildiğimde bana servisin oraya gelmeyeceğni kendi imkanlarımla tesise ulaşıp masraflarının ise firmadan karşılanacağı söylendi. Ama defalarca aramama rağmen geri dönüş yapılmadı. 1 bayram 1 yılbaşı geçti.

Erhan 239 Okunma

Cevaplar

  • Erhan25 Şubat 2013

    Şikayetimi Facebook ve diğer sosyal ağlardada paylaşacağım. Böyle sorumsuzluk olmaz. Geri dönme zahmetinde bile bulunmuyorsunuz. Kaç aydır susup beklediğimiz yeter.

  • Erhan24 Şubat 2013

    Bana bildirim yapıp aradınızda benim mi haberim yok. Şikayet hattınıda zamanında defalarca aradım. Yıldırmak için mi uğraşıyorsunuz.YETER HARCADIĞIN TELEFON PARALARI.Artık siz arıycaksınız ben değil.Peşinden koştuğum yeter. Sözünüzün arkasında durun. Hep geri dönüş yapılcaktır deyip kapattınız yüzüme. Zahmet edip arama kayıtlarımı dinlerseniz ne denek istediğimi anlarsınız. Sizin titizlik ve müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlama hayallerinizi bir türlü hayata geçirememişsiniz. Yakında üzerine yattığınız taksi paramın yıldönümünü kutluycaz hala bi cevap yok.

  • Metro Turizm Temsilcisi20 Şubat 2013

    Erhan beyle görüşme yapılıp gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön